Програма на Експозиционен център "Флора" за Септември

Шрифт: A A A
  отпечатай

 

 

 

 

 

 

 

 

2 септември /понеделник/
19:00 часа

Сцена: на открито

Диксиленд бенд - концерт

На група към оркестър на Въоръжените сили на САЩ в Европа

Вход: свободен

 

5 септември /четвъртък/
18:00 часа

Концерт на Бургаски Духов оркестър.

Организатор: Община Бургас

Вход: свободен

 

7 септември /събота/
10:00 часа - 19:00 часа

GplayTV Gaming WKND Burgas

Предварителен билет - 7 лв

На място - 10 лв

ВИП билет 30 лв – включва специална тениска 2019 GplayTV Edition + лимитиран Gplay ключодържател

http://bit.ly/2M6nRi5

Билети: в мрежата на TICKETPORTAL.
Организатор:GpalyTV

 

9 септември /понеделник/

18:00 часа

Зала 2 
„Акустично“ на група „Горещ пясък“

Вход: свободен

Организатор: Община Бургас

 

12 септември /четвъртък/
18:30 часа
Зала 2 

Годишна изложба на Бургаска Фотографска Общност-откриване
Организирано:  Бургаска Фотографска Общност
Вход: свободен 
 
 

12-13 септември /четвъртък - петък/
09:30 часа-19:00 часа

Клас за Начинаещи -сладкарски курс

За информация:
Контакти за директна връзка със Златина Луис:

Viber: 0044 785330 6534
E-mail: lewis_z65@yahoo.co.uk
Facebook: Zlatina Lewis ( на лично съобщение)
 

14-16 септември /събота- понеделник/
09:30 часа-19:00 часа

Съвременна Празнична Торта- Интензивен Курс За информация:
Контакти за директна връзка със Златина Луис:

Viber: 0044 785330 6534
E-mail: lewis_z65@yahoo.co.uk
Facebook: Zlatina Lewis ( на лично съобщение)
 

18 септември /сряда/

от 18:00 и 19:30 часа

18.00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Изгубените души на Мосул“, Германия, Италия (80 мин.), режисьор Франческа Маноки.

Дискусия с Георги Милков, журналист и анализатор.

19.30 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Рокендрол“, България (90 мин.), режисьор:  Борислав Колев

Дискусия с Борислав Колев.

Вход:свободен

 

19 септември /четвъртък/

от 18:00 и 19:30 часа

18.00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Pope Francis: A Man of His Word “, Швейцария, Ватикана (96 мин.), режисьор: Вим Вендерс

Дискусия.

19.30 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „The Case of Johanna Langefeld“, Полша, Германия (90 мин.), режисьор: Władysław Jurków and Gerburg Rohde-Dahl

Дискусия.

Вход: свободен

 

20 септември /петък/

от 18:00 и 19:30 часа

18.00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Пропаганда: Изкуството да продаваш лъжи “, Канада, Германия (90 мин.), режисьор: Лари Уайнстийн.

19.30 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Чувство за непоносимост “, България, (90 мин.), режисьор: Боя Харизанова

Дискусия.

Вход: свободен

 

21 септември /събота/

от 18:00 и 19:30 часа

18.00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Свидетелите на Путин“, Латвия, Чехия (102 мин.), режисьор Виталий Мански.

19.30 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „“, Русия (54 мин.), режисьор: Марияна Яровская.

Вход: свободен

 

22 септември /неделя/

от 18:00, 19:30 и 21:00 часа

18.00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Ах, тези жени“, Франция (79 мин.), режисьор Франсоа Армане

Дискусия.

19.30 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА 

Филм „Среща с Горбачов“, Великобритания, Германия, САЩ (90 мин.), режисьор: Вернер Херцог.

21.00 ч. ТЪРЖЕСТВЕНО ЗАКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА И ВРЪЧВАНЕ НА ГОЛЯМАТА НАГРАДА 

Вход: свободен

 

 

 

 

Последна промяна: 09:09, 05 септември 2019