Програма на Културен център "Морско казино" за месец Май

Шрифт: A A A
  отпечатай

 

 

 

 

 

 

 

 

1 май /сряда/

Ден на китайската култура (акцент Нинбо) 
Програма: 
 
Откриване на Ден на китайската култура
ОС „Охлюва“, от 11:00
Вход: свободен

Китайски театрални представления:
„Изкуството на променящото се изражение на лицето“, „Нинбо опера“, „Изкуството на баланса“
ОС „Охлюва“, от 11:20
Вход: свободен

Интерактивно представяне на различни форми на нематериалното културно наследство на Китай – Дърворезба; Бродерия;
Ръкоделие, Изработване на фигурки от тесто
Алея пред КЦ „Морско казино“, от 11:50 часа
Вход: свободен

Прожекция на китайски филми
Зала „Петя Дубарова“, от 13:00 часа
Вход: свободен

2 май /четвъртък/
Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Wine Gogh”
Ателие за рисуване и вино
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 19:00 часа до 21:00 часа
за записване: 0889444819; 0888282773;
вход: с билети

3 май /петък/
Изложба „140 години от Учредителното събрание и Търновската конституция“ 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, откриване от .17:00 часа
вход: свободен

Училище за бъдещи и настоящи родители „Биберон“ 
Тема: Първи грижи за новороденото. Грижа за кожата, хигиена на седалището, обработка на пъпчето. Къпане, масаж и гимнастика. Практически упражнения и съвети. Лектор: ак. Светлина Николова – старша акушерка на отделение по Неонатология в УМБАЛ „Дева Мария“
Презентация на ТБ Биорегенерация
Презентация на Витабиотикс- най-продаваните хранителни добавки в последните две десетилетия
Зала „Г. Баев“, ет. 0, от 11:00 часа 
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

4 май /събота/
Изложба „140 години от Учредителното събрание и Търновската конституция“ 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, от 10:00 до 17:00 часа
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 16:00 ч.
вход: с билети

Художествено ателие в Галерия-музей „Георги Баев“
с ръководител Добрин Вътев
Зала 1, ет. 0, от 11:00 часа до 12:30 часа
Зала 1, ет. 0, от 13:00 часа до 14:30 часа
За записване: 0887882890

5 май /неделя/
Изложба „140 години от Учредителното събрание и Търновската конституция“ 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, от 10:00 до 17:00 часа
вход: свободен

Арт ателие „ЦвЕтНо“ в Галерия-музей „Георги Баев“
с ръководител Таня Стоянова
Зала 1, ет. 0, от 14:00 часа до 16:00 часа
За записване: 0889444819

6 май /понеделник/
Изложба „140 години от Учредителното събрание и Търновската конституция“ 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, от 10:00 до 17:00 часа
вход: свободен

7 май /вторник/
Изложба „140 години от Учредителното събрание и Търновската конституция“ 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, от 10:00 до 18:00 часа
вход: свободен

"Енигмата на времето“
Творческа вечер на акад. Иванка Денева
Зала „Петя Дубарова“ ет.1, от 18:00 часа
 
Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

8 май /сряда/
Изложба „140 години от Учредителното събрание и Търновската конституция“ 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, от 10:00 до.18:00 часа
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Wine Gogh”
Галерия-музей „Георги Баев“, Ателие за рисуване и вино
Зала 2, ет. 1, от 19:00 часа до 21:00 часа
а записване: 0889444819; 0888282773;
вход: с билети

9 май /четвъртък/
„Европа ни чува“ 
Инициатива послучай Деня на Европа
Балюстрада, от 16:00 часа 

Документална фотоизложба „1943: Преследване и защита. Съдбата на българските евреи“ *
Церемония по награждаване на отличените в VІ Национален литературен конкурс „Който спаси един човешки живот, спасява цяла Вселена” 
Зала „Георги Баев“, ет. 0, откриване от 18:00 часа
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Детски пленер по повод 9 май – Ден на Европа
ЦЛПР – Бургас
Галерия-музей „Георги Баев“ , Арт градина, от 9.00 часа до 13.30 часа
вход: свободен

„Италия за мен“
Галерия-музей „Георги Баев“ , Арт градина, ет. 1 откриване 17.00 часа
вход: свободен

„Wine Gogh”
Ателие за рисуване и вино
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 19:00 часа до 21:00 часа
за записване: 0889444819; 0888282773;
вход: с билети

10 май /петък/
Документална фотоизложба „1943: Преследване и защита. 
Съдбата на българските евреи“ 
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от .10:00 часа до 12:00 часа
вход: свободен

Училище за бъдещи и настоящи родители „Биберон“ *
Тема: Първи симптоми – кога да тръгнем към родилния дом. Трите периода на нормалното раждане. Техники на дишане.
Зала „Петя Дубарова“, ет. 1, от 11:00 часа 
вход: свободен

Дни на Европа
Програма:

Граждански форум: "Алтернативни методи на обучение - добри практики"
Зала „Георги Баев“ ет. 0, от 13:30 до 18:00

Постановка на Държавен куклен театър Бургас 
ОС „Охлюва“, от 16:30 до 17:30

Европейска работилница "Да рециклираме заедно" - анимация за деца
Алея до ОС „Охлюва“, от 17:00 до 18:00

Концерт на Национално училище за музикално и сценично изкуство 
"Проф. Панчо Владигеров"
 ОС „Охлюва“, от 18:00 до 19:00

Национален литературен конкурс „Петя Дубарова“ 
Зала „Петя Дубарова“, ет. 1, от 18:00 часа
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Италия за мен“
Галерия-музей „Георги Баев“,Арт градина, от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

Награждаване на победителите в Конкурс за учебна рисунка – Бургас 2019
Галерия-музей „Георги Баев“, Арт градина, от 18:00 часа
вход: свободен

11 май /събота/
„Поведи хорото в Бургас“ - фолклорно надиграване *
КЦ „Морско казино“, Балюстрада, от 11:00 часа

Постоянна експозиция
Галерия-музей „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 10:00 до 16:00 ч.
вход: с билети

„Италия за мен“
Галерия-музей „Георги Баев“ ,Арт градина, от 10.00 часа до 16.00 часа
вход: свободен

Художествено ателие в Галерия-музей „Георги Баев“
с ръководител Добрин Вътев
Зала 1, ет. 0, от 11:00 часа до 12:30 часа
Зала 1, ет. 0, от 13:00 часа до 14:30 часа
За записване: 0887882890

12 май /неделя/
Арт ателие „ЦвЕтНо“в Галерия-музей „Георги Баев“
с ръководител Таня Стоянова
Зала 1, ет. 0, от 14:00 часа до 16:00 часа

За записване: 0889444819

13 май /понеделник/
Документална фотоизложба „1943: Преследване и защита. Съдбата на българските евреи“ 
Зала „Георги Баев“ ет. 0, от 10:00 до 18:00 часа
вход: свободен

„Музика и поезия“
 Концерт  на Юри Тошмаков – цигулка и Иво Гичев - пиано*
Зала „Петя Дубарова“, ет. 1, от 19:00 часа до 20:00 часа
вход: свободен
 
Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 13:00 ч.
вход: с билети

„Италия за мен“
Зала 1, ет. 0, от 9:00 часа до 13:00 часа
вход: свободен

14 май /вторник/
Документална фотоизложба „1943: Преследване и защита. Съдбата на българските евреи“ 
Зала „Георги Баев“ ет. 0, от 10:00 до 13:00 часа
вход: свободен

Дискусия „Каква Европа искаме?“ 
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от  14:30 до 17:30 часа
вход: свободен

Концерт на ДГ „Иглика“ „Детство мое – Ден на отворените врати“ 
с участието на деца от всички възрастови групи *
Открита сцена „Охлюва“, от 17:00 до 18:30 часа
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Италия за мен“
Зала 1, ет. 0 от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

15 май /сряда/
Документална фотоизложба „1943: Преследване и защита. Съдбата на българските евреи“ *
Зала „Георги Баев“ ет. 0, от 10:00 до 18:00 часа
вход: свободен

Нощ на литературата 2019 г.
Четящи гнезда и четци:
Книжарница „Хеликон“  - Проф. д-р Магдалена Миткова 
Cafe & Bar  „BarCelona“  - Проф. д.ф.н. Галя Христозова  
Craft Beer Bar  „Papa Beer”  -  Проф. Георги Янков
от 18:00 часа
вход: свободен

Практика по аржентинско танго 
Зала „Георги Баев“ ет. 0, от 19:30 часа
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Италия за мен“
Зала 1, ет. 0, от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

„Wine Gogh”
Ателие за рисуване и вино
Зала 2, ет. 1, от 19:00 часа до 21:00 часа
а записване: 0889444819; 0888282773;
вход: с билети

16 май /четвъртък/
Документална фотоизложба „1943: Преследване и защита. Съдбата на българските евреи“ 
Зала „Георги Баев“ ет. 0, от 10:00 до 13:00 часа
вход: свободен

Кръгла маса на тема: 
„Дневен ред за Черно море“ и проект „Градове в действие за син растеж“ 
Зала „Георги Баев“ ет. 0 от 13:30 до 17:30
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Италия за мен“
Зала 1, ет. 0 от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

ТАЛАНТИТЕ НА БУРГАС
Концерт на Детска вокална група „ИзгревЧет@“
към НЧ "Изгрев“ - гр. Бургас с ръководител Валентина Тодорова
Арт градина, от 18:00 часа
вход: свободен

„Wine Gogh”
Ателие за рисуване и вино
Зала 2, ет. 1, от 19:00 часа до 21:00 часа
а записване: 0889444819; 0888282773;
вход: с билети

17 май /петък/
Училище за бъдещи и настоящи родители „Биберон“
Тема: Предродилна и следродилна депресия: причини за възникване и начини на справяне
Мария Попова – психолог, УМБАЛ Дева Мария
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от 11:00 часа 
вход: свободен

Благотворителен концерт на ученици от 12 „В“ клас от ПГЧЕ „Васил Левски“ 
Открита сцена „Охлюва“, от 19:00 до 20:30 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

„Италия за мен“
Зала 1, ет. 0 от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

18 май /събота/
Танго – Милонга*
Зала „Георги Баев“, ет.0, от 20:00 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 16:00 ч.
вход: с билети

Художествено ателие
с ръководител Добрин Вътев
Зала 1, ет. 0, от 11:00 часа до 12:30 часа
Зала 1, ет. 0, от 13:00 часа до 14:30 часа
За записване: 0887882890

19 май /неделя/
Арт ателие „ЦвЕтНо“
с ръководител Таня Стоянова
Зала 1, ет. 0, от 14:00 часа до 16:00 часа
За записване: 0889444819

20 май /понеделник/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Изложба „Образите на Св. Седмочисленици в съвременната 
българска иконопис“ 
Организатори: Община Бургас, Областна Администрация Бургас, Регионална библиотека “П.К.Яворов“ Бургас, Наследство БГ, ННП КИННПОР
Зала „Георги Баев“, ет. 0, официално откриване от 18:00 часа
вход: свободен

„Art in converge”
Изложба на турски  и български художници 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, официално откриване от 19:00 часа
вход: свободен

Концерт посветен на Европейския морски ден
Организатор: Община Бургас, ЦПЛР - Бургас и 
Съюз на моряците – ветерани - Бургас
Открита сцена „Охлюва“, от 17:30 до 18:30 часа

Класически концерт
Организатор: Школа Трапезникови 
Зала „Петя Дубарова“, ет. 1, от 19:00 часа до 20:00 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 13:00 ч.
вход: с билети

Изложба на Арт школа за приложни и изобразителни изкуства
с ръководител Елисавета Ангелова
към НЧ „Св. св. Кирил и Методий“ - Бургас
Арт градина, от 9:00 часа до 13:00 часа
вход: свободен

21 май /вторник/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Изложба „Образите на Св. Седмочисленици в съвременната 
българска иконопис“ 
Организатори: Община Бургас, Областна Администрация Бургас, Регионална библиотека “П.К.Яворов“ Бургас, Наследство БГ, ННП КИННПОР
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от 10:00 до 18:00 часа
вход: свободен

„Art in converge”
Изложба на турски  и български художници 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, от 10:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен 

„От пясък до компютър“
Тържество по повод 24-ти май
Зала „Петя Дубарова“, ет. 1, от 17:30 часа

Спектакъл „Аудиенция“ по пиесата на Вацлав Хавел
С участието на: Николай Гундеров и Стефан Стоянов
Организатор: Чешки център - София
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от 18:00 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

Изложба на Арт школа за приложни и изобразителни изкуства
с ръководител Елисавета Ангелова
към НЧ „Св. св. Кирил и Методий“ - Бургас
Арт градина, от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

ТАЛАНТИТЕ НА БУРГАС
Концерт на Детска фолклорна формация „Звъника“ с ръководител  Ваня
 Дженезова, школа по гайда с ръководител Георги Меронски, школа по пиано
с ръководител Евгения Савова и школа по флейта с ръководител Даяна Илиева
към НЧ „Паисий Хилендарски“ - град Бургас
Арт градина, от 18:00  часа

Изложба Photoschool
Зала 1, ет. 0, откривае от 18:00 часа
вход: свободен

22 май /сряда/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

„Art in converge”
Изложба на турски  и български художници 
Зала „Ал. Г. Коджакафалията“, ет. 0, от 10:00 часа до 18:00 часа 
вход: свободен

Карнавално шествие „Биоразнообразие и Натура 2000“
Открита сцена „Охлюва“, от 17:30 часа

Практика по аржентинско танго
Зала „Петя Дубарова“, от 19:30 часа
вход: свободен

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

Изложба на Арт школа за приложни и изобразителни изкуства
с ръководител Елисавета Ангелова
към НЧ „Св. св. Кирил и Методий“ - Бургас
Арт градина, от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

Изложба Photoschool
Зала 1, ет. 0, от 9:00 часа до 18:00 часа 
вход: свободен

23 май /четвъртък/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Публично четене на Библията
Открита сцена „Охлюва“, от 18:00 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

Изложба на Арт школа за приложни и изобразителни изкуства
с ръководител Елисавета Ангелова
към НЧ „Св. св. Кирил и Методий“ - Бургас
Арт градина, от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

Изложба Photoschool
Зала 1, ет. 0, от 9:00 часа до 18:00 часа 
вход: свободен

Презентиране на лятна занималня Интереско
Арт градина, от 18:00 часа
вход: свободен

24 май /петък/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Празничен концерт „България – дела велики и народ възродени“
С участието на: Роси Кирилова, Йордан Марков, Дани Милев – бенд, ФА „Чинари“, Детски хор „Милка Стоева“, възпитаници на НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров“ и ДГ „Вълшебство“
Водещ: Драгомир Драганов
Открита сцена „Охлюва“, от 11:00 часа

25 май /събота/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Танго – Милонга
Зала „Георги Баев“, от 20:00 часа
вход: свободен

26 май /неделя/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Годишен концерт на вокална група „Морско синьо“ и ФФ „Зеленика“
Открита сцена „Охлюва“,  от 18:00 часа


27 май /понеделник/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Концерт на цигулков ансамбъл „Звездички“*
Организатор: НЧ „Фар – 1946 „
Зала „Петя Дубарова“, ет. 1, от 19:00 часа до 20:00 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 13:00 ч.
вход: с билети 

Изложба Photoschool
Галерия „Георги Баев“, Зала 1,ет 0, от 9:00:13:00 ч.

вход: свободен

 

Изложба на Арт школа за приложни и изобразителни изкуства

с ръководител Елисавета Ангелова
към НЧ „Св. св. Кирил и Методий“ - Бургас
Арт градина, от 9:00 часа до 13:00 часа
вход: свободен

28 май /вторник/

Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Концерт на СОУ „Димчо Дебелянов“*
Открита сцена „Охлюва“, от 16:30 до 17:30 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

Изложба Photoschool
Зала 1, ет. 0, откриване от 18:00 часа
вход: свободен

Изложба на Арт школа за приложни и изобразителни изкуства
с ръководител Елисавета Ангелова
към НЧ „Св. св. Кирил и Методий“ - Бургас
Арт градина, от 9:00 часа до 18:00 часа
вход: свободен

ТАЛАНТИТЕ НА БУРГАС
Представяне на Клас китара с ръководител Деметра Минкова, Театрална школа „Бърберини“ с ръководител Гергана Василева и Арт школа за приложни и изобразителни изкуства с ръководител Елисавета Ангелова към НЧ „Св.св. Кирил и Методий“ - Бургас 
Арт градина, от 18:00  часа
 

29 май /сряда/

Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Изложба „Образите на Св. Седмочисленици в съвременната 
българска иконопис“ 
Организатори: Община Бургас, Областна Администрация Бургас, Регионална библиотека “П. К. Яворов“ Бургас, Наследство БГ, ННП КИННПОР
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от 10:00 до 18:00 часа 
вход: свободен 

„Език свещен на моите деди“*
Награждаване от състезанието по български език
Организатор: ЦПЛР
Открита сцена „Охлюва“, от 16:00 часа

Представяне на книгата „На брега на усмивките“*
Автор: Николета Карпузова
Зала „Петя Дубарова“, от 18:00 часа
вход: свободен

Практика по аржентинско танго
Зала „Георги Баев“, от 19:30 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

Изложба Photoschool
Зала 1, ет. 0, от 9.00 часа до 18.00 часа 
вход: свободен

“Wine Gogh” Ателие за рисуване и вино
Зала 2 , ет.1, от 19:00 часа до 21: 00 часа 
За записване: 0889444819 и 0888282773

 30 май /четвъртък/

Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Изложба „Образите на Св. Седмочисленици в съвременната 
българска иконопис“ 
Организатори: Община Бургас, Областна Администрация Бургас, Регионална библиотека “П. К. Яворов“ Бургас, Наследство БГ, ННП КИННПОР
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от 10:00 до 18:00 часа 
вход: свободен 

Концерт – спектакъл на ДГ „Златното ключе“*
Открита сцена „Охлюва“, от 17:00 до 18:00 часа

Постоянна експозиция
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: с билети

ТАЛАНТИТЕ НА БУРГАС
Спектакъл на Детска театрална формация „Усмивки“
Ръководител Румяна Кралева
към НЧ „Фар“ - гр. Бургас 
Арт градина, от 18:00  часа

“Wine Gogh” Ателие за рисуване и вино
Зала 2 , ет.1, от 19:00 часа до 21: 00 часа 
За записване: 0889444819 и 0888282773

31 май /петък/
Изложба „PICTOGLYPH “
Дигитални отпечатъци, съответстващи на 30-те букви от 
българската азбука 
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Изложба „Образите на Св. Седмочисленици в съвременната 
българска иконопис“ 
Организатори: Община Бургас, Областна Администрация Бургас, Регионална библиотека “П. К. Яворов“ Бургас, Наследство БГ, ННП КИННПОР
Зала „Георги Баев“, ет. 0, от 10:00 до 18:00 часа 
вход: свободен

Училище за бъдещи и настоящи родители „Биберон“
Тема: Раждане без болка - мит или реалност? Методи на обезболяване при нормално раждане и раждане чрез Цезарово сечение.
Лектор: Д-р Николай Игнатов - началник на ОАИЛ в УМБАЛ "Дева Мария"
Зала „Петя Дубарова“, от 11:00 часа
вход: свободен

Изложба скулптури 
Галерия „Георги Баев“ Зала 2, ет. 1, от 9:00 до 18:00 ч.
вход: свободен


01 юни /събота/

"Идвай, лято“
Обеден концерт на детски вокални групи към хор „Милка Стоева“ 
с ръководител Лили Бедросян
Открита сцена „Охлюва“, от 11:00 часа

Маратон на рисуването*
Балюстрада, от 11:00 до 13:00 часа

„Джънк парти“ с ревю, 
част от фестивала „Рециклирай с фантазия“*
Балюстрада, от 18:30

Изложба „Древните свещени маршрути за поклонение в Япония и Испания“
Aлея пред КЦ „Морско казино“

Танго – Милонга*
Зала „Георги Баев“, от 20:00 часа
вход: свободен

ТАЛАНТИТЕ НА БУРГАС
Детска музикална школа, клас пиано с ръководител Мариана Канева и Теодорина Апостолова и клас кита с ръководител Яким Якимов
Приказен театър с ръководител Даниела Николова
Литературно студио „Борис Бухчев“ с ръководител Борис Бухчев и Школа по рисуване , моделиране и керамика с ръководител Николай Николов (Ник Мазаров)
към НЧ „Пенчо Славейков“ - гр. Бургас 
вход:свободен 
Арт градина, от 11:00  часа

Изложба живопис 
Живко Кожухаров
Зала 1, ет.0, от 09:00 до 18:00 часа
Откриване 1 юни, Арт градина, от 18:00 часа
вход: свободен

02 юни /неделя/

Изложба „Древните свещени маршрути за поклонение в Япония и Испания“
Aлея пред КЦ „Морско казино“ 

Монодрама „Щурчето – убиецът на Ботев?“
С участието на Димитър Селенски
Открита сцена „Охлюва“, от 12:30 до 15:00 часа 

 

 

 

Последна промяна: 11:05, 24 май 2019