ОУ „Братя Миладинови“ спечели Общинското първенство по футбол. Седмицата завършва с баскетболен турнир

Шрифт: A A A
  отпечатай

Отборът на ОУ "Братя Миладинови" спечели Общинското първенство по футбол за възрастова група 5 - 7 клас след победа с 2:0 на финала срещу състава на ОУ "Васил Априлов". Двубоят беше равностоен,  но само отборът на училище "Братя Миладинови" успя да се възползва от създадените ситуации пред противниковата врата.

Попаденията за победителите отбелязаха Патрик Николов през първата част и Димитър Спасов след почивката. Футболната среща се игра на новоизградената спортна площадка в двора на ПГЕЕ "К. Фотинов". Финалистите бяха определени от общо 16 отбора, които участваха в турнира.

Спортните прояви в Бургас продължават.  На 15 и 16 ноември в спортна зала "Нефтохимик" ще се проведе Общинското първенство по баскетбол момчета и момичета 5 - 7 клас. Сили ще премерят пет мъжки и пет женски отбора. Те ще играят по системата всеки срещу всеки. Победителите в Общинското първенство по баскетбол ще станат ясни в неделя.

Последна промяна: 12:11, 12 ноември 2014