1 април /четвъртък/
18:00 часа
Спортна зала „Младост“
Волейболен мач от календара на Висша волейболна лига - мъже , полуфинален плейоф
ВК „ Дея Спорт“ – ВК „Севлиево“
5 април /понеделник/
18:00 часа
Спортна зала „Младост“
Волейболен мач от календара на НВЛ Национална волейболна лига, Супер Лига– мъже - полуфинал
ВК „Нефтохимик 2010“ – ВК „ Левски“
8 април /четвъртък/
19:00 часа
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Баскетболен мач от Националната баскетболна лига
( НБЛ) – мъже
БК „Черноморец Бургас“ - БК Тунджа „ Ямбол“
10 април /събота/
09:30 часа
11:00 часа
12:45 часа
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Зона Загоре Родопи -Турнир по баскетбол за момичета до 12 г.
11 април /неделя/
09:30 часа
11:00 часа
12:45 часа
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Зона Загоре Родопи -Турнир по баскетбол за момичета до 12 г.
18:00 часа
Спортна зала „Младост“
Волейболен мач от календара на Любителска волейболна лига–
ВК „Хаштаг“ – ВК „Септември“
15 април /четвъртък/
19:00 часа
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Баскетболен мач от Националната баскетболна лига ( НБЛ) – мъже
БК „Черноморец Бургас“ - БК „Черно море – Тича“ Варна
15 и 16 април
18:30 часа
Спортна зала „Младост“
Волейболен мач от календара на НВЛ Национална волейболна лига, Супер Лига – мъже - финал
ВК „Нефтохимик 2010“ – ВК „Пазарджик“
17 април /събота/
10:00 часа
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Зона Загоре Родопи -Турнир по баскетбол за юноши до 19 г.
19:00 часа
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Баскетболен мач от Националната баскетболна лига
(НБЛ) – мъже
БК „Черноморец Бургас“ - БК „Спартак“ Плевен
18 април /неделя/
Спортна зала „Бойчо Брънзов
Баскетболен мач от Българска баскетболна лига( ББЛ) – мъже
22 април /четвъртък/
Спортна зала "Бойчо Брънзов"
19:00 часа
Баскетболен мач от Националната баскетболна лига (НБЛ) – мъже
БК "Черноморец Бургас" - БК „Академик Пловдив“
23 април /петък/
Спортна зала "Бойчо Бънзов"
9:00 часа
10:45 часа
Зона Загоре Родопи -Турнир по баскетбол за девойки до 16 г.
24 април /събота/
09:00 ч.
10:30 ч.
12:00 ч.
13:30 ч.
15:00 ч.
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Зона Загоре Родопи -Турнир по баскетбол за момчета 13 г. – елитна група
10:30 часа
Спортна зала "Никола Станчев"
Зонален финал по хандбал за младежи до 19 г.
25 април /неделя/
13:00 часа
Спортна зала „Бойчо Брънзов“
Традиционен Турнир по карате киокошин за деца