ЕЖЕСЕДМИЧЕН БЮЛЕТИН 21.10.-27.10.2019 (ОБНОВЕН НА 21 ОКТОМВРИ В 17:21)

  отпечатай   Шрифт: A A A

21 октомври /понеделник/

18:00 часа
Дом на писателя, ул „Вола“ 1
ПРЕМИЕРА – „Трафикант на време”, поезия- гостува Румен Шомов
Представя Наталия Недялкова

18:00 часа
КЦ „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“, ет. 1
Прожекция на полски филми по програма „Солидарност“
„Човекът от желязо" (1981, 110 мин). режисьор Анджей Вайда -"Златна палма" от фестивала в Кан
Вход: свободен

18:30 часа
AtelieR / АтелиеР, ул. „Възраждане“ 25
Откриване на юбилейна изложба "Ангелина и Даката - 2х50"

22 октомври /вторник/

18:00 часа
Дом на писателя, ул „Вола“ 1
Премиера на “Хендрикс” , разкази – автор Иван Сухиванов
Представя Денчо Михов

18:00 часа
КЦ „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“, ет. 1
Прожекция на полски филми по програма „Солидарност“
"Солидарност според жените"- режисьори Пьотр Шливовски и Марта Джидо
(2014, 103 мин) - документален разказ 

19:00 часа
Държавна Опера Бургас
, ул. „Климент Охридски“ № 2
Службогонци“ – опера от Парашкев Хаджиев

19:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“
, ул. „Цар Асен“ 28А
„Свекърва“-театрална постановка по Антон Страшимиров
ПРЕМИЕРА

23 октомври /сряда/

17:30 часа
Галерия „Пролет“, ул. „Лермонтов“ 32
Изложба живопис – Долорес Дилова
ОТКРИВАНЕ

18:00 часа
Дом на писателя, ул „Вола“ 1
„Де оня глас” – вечер на хумора  - с участието на Стоян Памуков
Вестник  „Морски таралежи” представя Ваньо Вълчев и Борис Бухчев

18:00 часа
КЦ „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“, ет. 1
Прожекция на полски филми по програма „Солидарност“
"Всичко, което обичам" - режисьор  Яцек Борцух (2009, 100 мин.)

18:00 часа
Гранд Хотел и СПА Приморец, конферентна зала „Бургас“
Юлияна Антонова – Мурата представя втората си  книга "Уки, уки, Япония"
ПРЕМИЕРА
Вход: свободен

19:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“
, ул. „Цар Асен“ 28А
„Гераците“ – театрална постановка по Елин Пелин

19:00 – 21:00 часа
Галерия-музей „ Георги Баев“, ул. „Демокрация“ 6 , зала 2
„Wine Gogh”
Ателие за рисуване и вино
За записване: 0889444819; 0888282773;
С вход

24 октомври /четвъртък/

13:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“ , ул. „Цар Асен“ 28А
„Приказка за калпаците“- от Панчо Панчев

18:00 часа
Дом на писателя, ул „Вола“ 1
„70 стихотворения”, поезия
Гостува Рада Панчовска- представя Иван Теофилов
ПРЕМИЕРА

18:00 часа
КЦ „Морско казино“, зала „Петя Дубарова“, ет. 1
Прожекция на полски филми по програма „Солидарност“
"80 милиона" с режисьор Валдемар Кшистек (2011, 102 мин)

19:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“ , ул. „Цар Асен“ 28А
„Мрак“- театрална постановка по Антон Страшимиров

19:00 часа
Държавна опера Бургас, ул. „Климент Охридски“ № 2

Културна организация „ Арт ателие” и Драматичен театър Пловдив
Представят: „ Дебелянов и Ангелите“от Ал. Секулов

19:00 – 21:00 часа
Галерия-музей „ Георги Баев“, ул. „Демокрация“ 6 , зала 2
„Wine Gogh”
Ателие за рисуване и вино
За записване: 0889444819; 0888282773;
С вход

25 октомври /петък/

18:00 часа
Дом на писателя, ул „Вола“ 1
„Да не пестим духа си – да обичаме”- гостува Иван Теофилов
Представя Иван Ланджев

19:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“ , ул. „Цар Асен“ 28А
Театър „Сълза и смях“ представя „Направо от асансьора“
Участват: Стефания Колева, Елен Колева, Маринела Ангелова, Евгени Будинов,
Кирил Ефремов, Павел Иванов и Теодор Папазов
ПРЕМИЕРА

20:00 часа
#HashtagSTUDIO, ул. „Абоба“ 1
Upside Down / Парти на крак

21:00 часа
Клуб Таргет, ул. „Климент Охридски“ 2
Live Ostava

22:00 часа
Бар без Име, ул. „Хан Крум“ 6
The Pomorians, Сърмата Хари
 

26 октомври/събота/

11:00 часа
Държавен куклен театър,
ул. „Климент Охридски“ № 2
„Колко вкусно“
11:30 часа
Регионален исторически музей ,Етнографска експозиция, ул. „Славянска“ 69
Кои са нашите „пернати съседи“? - музейна лекция
Входната такса -за възрастни 2 лв., а за учащи и пенсионери – 1 лв.

12:30 часа
Експо-център „Флора“,
Приморски парк
Часът на куклите“ представя:„На Двора“
Вход: билети преди представлението

16:00 часа
Сцена "БулевАрт", ул. „Възраждане“ 2
„Поезията на прехода“ с Тома Троев

21:00 часа
#HashtagSTUDIO, ул. „Абоба“ 1
Мъже почти за пример - Stand-up Comedy - Бургас

21:00 часа
Клуб Таргет, ул. „Климент Охридски“ 2
Jazz and Groove Night – Ангел Милев – тромпет, Бил Василев – пиано, Васил Хаджигрудев – контрабас и Виктор Христов – барабани

22:00 часа
Бар без Име, ул. „Хан Крум“ 6
Dazzle, Alex Burst , Stoyan

22:30 часа
Ten Fingers-Live music bar, ул.“Патриарх Евтимий"9
The Storytellers -Константин Томов - Вокал/Китара, Емилио Мархолев - Бас
Христо Нейчев – Китара, Иван Ценов - Барабани

27 октомври /неделя/

11:00 часа
Държавен куклен театър, ул. „Климент Охридски“ № 2
„Чук и Пук“

11:30 часа
ТК „Акве Калиде“, кв. Ветрен
„Арт-И Факти“
Представяне на изкуството КАЛИГРАФИЯ

Файлове

ЕЖЕСЕДМИЧЕН БЮЛЕТИН 21.10.-27.10.2019  (ОБНОВЕН НА 21 ОКТОМВРИ В 17:21) ЕЖЕСЕДМИЧЕН БЮЛЕТИН 21.10.-27.10.2019 (ОБНОВЕН НА 21 ОКТОМВРИ В 17:21)

КОГА

От :
До :

Къде

Бургас
Координати : 42.49309540, 27.47235680
ЕЖЕСЕДМИЧЕН БЮЛЕТИН 21.10.-27.10.2019 (ОБНОВЕН НА 21 ОКТОМВРИ В 17:21)

Повече информация

Добави в любимиПремахни от любими

Pin it

Още подобни